Als je geen tijd wil verliezen met ingrediënten afwegen, dan zijn de All-in mixen voor jou het gedroomde product. Bij onze All-in mixen hoef je enkel water toe te voegen, het deeg is dus in geen tijd klaar. Daarom zijn de All-in mixen ideaal voor gebruik in de broodmachine, maar ook in de oven leveren ze een prachtig resultaat.
Met een All-in-mix lukt je brood altijd en de ruime keuze aan heerlijke variëteiten laat je toe af te wisselen. De mixen zijn beschikbaar in pakken van 500 g tot 2,5 kg en bevatten alleen natuurlijke ingrediënten.
Voor zacht koekenbrood, melkbrood, eierbrood of briochebrood. Ook geschikt voor rozijnenbrood, chocoladebrood en suikerbrood.
Voor wit brood met luchtige, zachte kruim.
In het Aveve All-in-bakassortiment vind je ook mixen voor bruin en meergranenbrood. Ga aan de slag met onze All-in-mix voor bruin brood, volkorenbrood of Waldkorn oergranenbrood en ontdek onze inspirerende recepten.